Doi copii, găsiți morți într-o mașină din Franța, în plină caniculă. Temperaturile au atins niveluri record

22 Jun 2026 - 19:05
0 2
Doi copii, găsiți morți într-o mașină din Franța, în plină caniculă. Temperaturile au atins niveluri record
Doi copii de doi și patru ani au fost găsiți morți, luni după-amiază, într-o mașină parcată într-o zonă rezidențială din sudul Franței. Anchetatorii iau în calcul ca decesul să fi fost provocat de temperaturile extreme, în timp ce țara traversează unul dintre cele mai severe episoade de caniculă din istorie, informează AFP și Agerpres.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User