Dezlănțuit! I-a făcut ”praf” în direct, după Argentina - Austria 2-0: ”Lucrători forestieri. Pun drujba jos”

22 Jun 2026 - 23:50
0 2
Dezlănțuit! I-a făcut ”praf” în direct, după Argentina - Austria 2-0: ”Lucrători forestieri. Pun drujba jos”
Dezlănțuit! I-a făcut ”praf” în direct, după Argentina - Austria 2-0: ”Lucrători forestieri. Pun drujba jos”

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User