Dezlănțuit! I-a făcut ”praf” în direct, după Argentina - Austria 2-0: ”Lucrători forestieri. Pun drujba jos”
Dezlănțuit! I-a făcut ”praf” în direct, după Argentina - Austria 2-0: ”Lucrători forestieri. Pun drujba jos”
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)