"Credeți că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd". Cannavaro a avut eșecuri pe linie și a ieșit de la Mondial

28 Jun 2026 - 08:40
0 2
"Credeți că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd". Cannavaro a avut eșecuri pe linie și a ieșit de la Mondial
"Credeți că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd". Cannavaro a avut eșecuri pe linie și a ieșit de la Mondial

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User