"Credeți că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd". Cannavaro a avut eșecuri pe linie și a ieșit de la Mondial
"Credeți că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd". Cannavaro a avut eșecuri pe linie și a ieșit de la Mondial
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)