Concluziile lui Nicușor Dan, după ce a participat la Summitul Flancului Estic. Următoarea ediție va fi organizată în România

25 Jun 2026 - 16:20
0 2
Concluziile lui Nicușor Dan, după ce a participat la Summitul Flancului Estic. Următoarea ediție va fi organizată în România
Nicușor Dan a prezentat, într-un discurs susținut alături de alți lideri ai statelor de pe Flancul Estic, concluziile Summitului din Gdansk, Polonia. Potrivit președintelui, a fost „o întâlnire extrem de importantă”  în urma căreia a fost transmis umesajul că Rusia este o amenințare colectivă pentru statele din această regiune. România va găzdui următoarea ediție a acestui Summit, potrivit unui anunț făcut de Nicușor Dan. 

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User