Concluziile lui Nicușor Dan, după ce a participat la Summitul Flancului Estic. Următoarea ediție va fi organizată în România
Nicușor Dan a prezentat, într-un discurs susținut alături de alți lideri ai statelor de pe Flancul Estic, concluziile Summitului din Gdansk, Polonia. Potrivit președintelui, a fost „o întâlnire extrem de importantă” în urma căreia a fost transmis umesajul că Rusia este o amenințare colectivă pentru statele din această regiune. România va găzdui următoarea ediție a acestui Summit, potrivit unui anunț făcut de Nicușor Dan.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)