Bebeluș încuiat într-o mașină din Alba Iulia, salvat de un jandarm în timpul liber

25 Jun 2026 - 19:20
0 2
Bebeluș încuiat într-o mașină din Alba Iulia, salvat de un jandarm în timpul liber
Un copil de 4 luni a rămas încuiat, joi, într-o maşină în Alba Iulia, după ce sistemul de închidere al autoturismului s-a activat accidental cu cheile în interior.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User