Alexandru Rogobete (PSD): Responsabilitatea pentru oameni a fost înlocuită de calcule politice, negocieri fără sfârşit şi orgolii
Deputatul PSD Alexandru Rogobete, fost ministru al Sănătăţii şi propunerea lui Adrian Veştea în Cabinetul care nu a primit votul de învestitură, acuză, vineri seară, că s-au investit milioane de euro în manipulare, în imagine şi în influenţarea opiniei publice. „Au trecut aproape două luni de când responsabilitatea pentru ţară şi pentru oameni a fost înlocuită de calcule politice, negocieri fără sfârşit şi orgolii”, afirmă Rogobete. Acesta are şi un mesaj direct pentru liderul PNL, Ilie Bolojan: „Opriţi-vă!”.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)