Alex Băluță a refuzat-o pe Poli Timișoara și a semnat cu Chindia pentru un salariu mai mic! Care e motivul
Alex Băluță a refuzat-o pe Poli Timișoara și a semnat cu Chindia pentru un salariu mai mic! Care e motivul
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)