A plecat de la Dinamo și locul în care a ajuns l-a lăsat ”mască”: ”Alergau și vomitau în același timp!”

24 Jun 2026 - 14:05
0 2
A plecat de la Dinamo și locul în care a ajuns l-a lăsat ”mască”: ”Alergau și vomitau în același timp!”
A plecat de la Dinamo și locul în care a ajuns l-a lăsat ”mască”: ”Alergau și vomitau în același timp!”

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User