A plecat de la Dinamo și locul în care a ajuns l-a lăsat ”mască”: ”Alergau și vomitau în același timp!”
A plecat de la Dinamo și locul în care a ajuns l-a lăsat ”mască”: ”Alergau și vomitau în același timp!”
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)