FC Braşov, a 2-a victorie stagională: 3-1 cu Dunărea Călăraşi

Victorie importantă pentru FC Braşov! Astăzi, jucătorii braşoveni au trecut cu scorul de 3-1 (2-1). Pe teren propriu, de Dunărea Călăraşi. După un început de meci mai timid, cu primul şut pe spaţiul porţii abia în minutul 30, braşovenii şi-au revenit şi au reuşit să înscrie două goluri în doar câteva minute. Primul care “ieşit [...] Articolul FC Braşov, a 2-a victorie stagională: 3-1 cu Dunărea Călăraşi apare prima dată în Biz Brasov.

Articolul FC Braşov, a 2-a victorie stagională: 3-1 cu Dunărea Călăraşi apare prima dată în Biz Brasov.